Rezervujte si svůj pobyt

Platební a storno podmínky

Vratná rezervace je dokončena uhrazením zálohy ve výši 50% z objednaného ubytování. Ubytování je možné uhradit v CZK a to buď on-line zabezpečenou platbou přes platební bránu nebo nejpozději do 3 dnů připsáním platby na účet Apartmánů Florián.

Deset dní před termínem začátku pobytu obdrží Host e-mail s odkazem, který ho přesměruje na platební bránu pro doplacení rezervace. Tu je třeba uhradit v CZK nejpozději 7 dní před zahájením pobytu. Pokud Host nechce využít platbu přes platební bránu, je povinen zaslat doplatek na účet Apartmánů Florián a tak, aby byl připsán na účet nejpozději 7 dní před plánovaným příjezdem.

Záloha za rezervaci je v období 60 a méně dnů před nástupem na pobyt nevratná. Po zaplacení doplatku již není možná žádná úprava či storno rezervace a pokud se pobyt neuskuteční, je účtována celá cena za pobyt, vč. objednaných služeb. Vrácení zálohy je možné pouze na účet, ze kterého byla platba přijata.

Způsob platby

Platební brána

Umožňujeme táke úhradu pobytu na fakturu, anebo zaměstnavatelem (FKSP).

Bezkontaktní check-in

U nás se při příjezdu nemusíte zdlouhavě registrovat na recepci. Vše potřebné vyřídíte pohodlně online a check-in zvládnete sami jen za použití Vašeho chytrého telefonu. Můžete okamžitě vstoupit do útulného apartmánu a začít si užívat pobyt na Šumavě.

Myslíme i na hosty, kteří neoblibují chytré telefony. Pro ty máme připravené čipy, kterými jednoduše otevřou všechny potřebné dveře.