Služby

Pohoda v lůně přírody

Florián Vám nabízí mnohem více, než jen ubytování v plně vybavených apartmánech.  Pro nejmenší hosty máme připravenou dětskou hernu a pro ty, kteří chtějí trávit čas společně nebo ve skupinách, pak společenskou místnost. Pokud se chcete uvolnit a odpočinout si, máte k dispozici i saunu a wellness. Samozřejmostí je venkovní posezení, parkoviště nebo možnost objednání snídaní na celý pobyt. 

Citlivě zasazeno do šumavské přírody

U nás si můžete užít nejen krásné přírody Šumavy, ale také pohodlí a relaxaci v moderním prostředí.

Služby pro váš pohodlný pobyt

Chceme, aby ste se u nás cítili příjemně a jako doma. Nabízíme proto řadu službech, díky kterým si Váš pobyt v Apartmánech Florián opravdu vychutnáte.

Kompletně vybavené apartmány pro pocit pohodlí

Možnost venkovního posezení 

Wellness se saunou a ochlazovacím bazénem

Bezkontaktní check-in

WiFi po celém areálu

Parkoviště

Herní zóna pro děti 

Elektronabíječka pro auta

Sušárna a prostor pro kola

Každý den chutné snídaně

Při rezervaci si můžete ke svému pobytu přiobjednat chutnou snídani. Tuto možnost můžete využít pouze na celou dobu Vašeho pobytu. Nabijte si baterky před výlety do okolí přímo v našich apartmánech.

Bezkontaktní check-in

U nás se při příjezdu nemusíte zdlouhavě registrovat na recepci. Vše potřebné vyřídíte pohodlně online a check-in zvládnete sami jen za použití Vašeho chytrého telefonu. Můžete okamžitě vstoupit do útulného apartmánu a začít si užívat pobyt na Šumavě.

Myslíme i na hosty, kteří neoblibují chytré telefony. Pro ty máme připravené čipy, kterými jednoduše otevřou všechny potřebné dveře.

Herní zóna pro děti 

Pro malé dobrodruhy, které neunaví ani den strávený na lyžích nebo celodenní výlet, máme připravenou vlastní hernu. Děti se mohou těšit na bunkr, výtvarný koutek, dětské knížky a plyšáky a mnoho dalšího.

Elektronabíječka


Nabíječka pro elektroauta od společnosti E.ON je umístěna na gabionové zdi budovy A (před oplocením vlastního pozemku), v místě, kde jsou vyznačena 3 naše parkovací místa, navazující na obecní parkoviště.

W E L L N E S S

Zrelaxujte se

Užijte si dokonalý odpočinek v moderním wellness. Florián je vybaven finskou saunou, relaxační místností a ochlazovacím bazénkem, což z něj činí ideální místo pro regeneraci po celodenním výletu.